Zapraszamy na rodzinne wczasy

do miejsca, w którym wypoczniesz wśród przyrody

Wczasy nad morzem

Dla Gości, którzy chcieliby zaznać czegoś innego i skorzystać z wczasów nad morzem, serdecznie polecamy ofertę noclegową zaprzyjaźnionych ośrodków wypoczynkowych nad morzem – w Pobierowie. Pobierowo to miasteczko dobrze znane wczasowiczom – ma swój wyjątkowy klimat. Jeśli nie mieli Państwo jeszcze okazji spędzić tam wakacji – serdecznie polecamy to miejsce.

Pobierowo ma wiele do zaoferowania w sezonie i poza nim.

Baza noclegowa Pobierowa stoi na wysokim poziomie: ośrodki wypoczynkowe oferujące domki oraz apartamenty dbają o wysoki standard, tak by goście chętnie do nich wracali. Można więc bez obaw rezerwować noclegi w Pobierowie (wybór jest ogromny, wato rezerwować nie tylko w sezonie ale również na wiosnę i jesień, bo pobyt nad morzem poza walorami wypoczynkowymi przynosi również korzyści zdrowotne.)

Do Pobierowa z Wielenia jest niecałe 200 km – można tam dojechać w mniej niż 3 godziny. Dla okolicznych mieszkańców będzie to naturalny kierunek wyjazdu nad morze – blisko, wygodny dojazd.

Polecane noclegi / ośrodki w Pobierowie

To jednocześnie tanie i luksusowe domki drewniane nad morzem. Domki zlokalizowane są w centralnej części Pobierowa. Do morza jest zaledwie 250 metrów. Ośrodek organizuje co roku liczne promocje, dzięki którym domki w Pobierowie w maju i czerwcu można zarezerwować nawet za pół ceny (zniżka 50% to jest naprawdę dobra ofert!).

Kompleks domków jest znakomitym miejscem, gwarantującym całkowity wypoczynek dla całej rodziny. Znajdują się w otoczeniu zieleni, zaledwie 100m od pięknej plaży. Domki zostały zbudowane z ekologicznego bala. Wnętrza są eleganckie oraz zdrowe.

Oferowane domki przeznaczone są do 5 osób. Składają się z:

  • salonu TV
  • aneksu kuchennego z pełnym wyposażeniem,
  • łazienki,
  • sypialni na poddaszu,

Opinie Gości mówią wiele:

Gorąco polecam Bardzo miło można spędzić czas, spokojna okolica blisko morza, atrakcyjne dla dużych i małych, parking. Jeszcze raz gorąco polecam.

Dlaczego Pobierowo?

Otaczające lasy sosnowe, szeroka piaszczysta plaża, czyste morze zapewniają niepowtarzalny klimat i zachęcają do kąpieli słonecznych.